|
Zajímá Vás co chystá Gameloft pro mobilní pařany v roce 2008? Pakliže ano, pojďte s námi! Navštívili jsme kuchyň tohoto francouzského výrobce a přinášíme Vám jídelní lístek, který by nikomu neměl uniknout! OŽIVENO! |
![]() |
| Jaká je společná odpověď na otázky: Největší, nejznámější a nejproduktivnější výrobce java her? Myslím že bezpochyby je to francouzský gigant Gameloft. Množství her, které každý rok vydá se šplhá do několika desítek. V tomto směru nemá prakticky žádnou konkurenci.Ovšem jak jistě všichni víte, kvantita není vše. Velice důležitá ( a možná i ještě více ) je kvalita her. A zde už to pro francouzské vydavatelství tak růžově nevypadá. Častokrát totiž i během jednoho roku vídáme hned několik velice podobných her. Na jedu pochopitelné. Výrobce nemůže neustále vymýšlet zcela nové a originální kousky. Ale na druhou stranu, stále stejnými tituly hráčům určitě moc radost neudělá. Každopádně je to jediný výrobce, který vydal jakýsi seznam her, které můžeme očekávat. Pojďme se nyní společně podívat na více než 20 her, kterých se s velkou pravděpodobností letos dočkáme!
K.O. Fighters Hodně očekávaná bojovka od Gameloftu. Vše se bude odehrávat v boxerském ringu a „mluvit“ za Vás budou jak jinak než pěsti. Těšit se dokončeme můžeme rovnou na 3D zpracování, které vypadá velice slibně. Ochuzeni však nezůstanou i majitelé starších či méně výkonných přístrojů. Pro ně bude připravena klasická 2D verze. Už i této hry bylo stanovéné předběžné datum vydání. Dočkat by jsme se měli už 28.ledna. Moto Racing Vypadá to, že letos se nám Gameloft zaměří spíše na jednostopá vozidla. Tedy na motorky. Ke hře nebylo zatím vypuštěno jakékoliv info. Můžeme tedy jen spekulovat. Doufám jen, že tento titul bude o něco kvalitnější než například Xtreme Dirt Bike. Hra b y se na naše mobilní telefony měla opět dostat v průběhu prvního kvartálu roku 2008. CSI: Las Vegas Po dvou úspěšných kriminálních hrách se Gameloft orzhodl pokračovat. Tentokrát budete řešit kriminální činy v okolí Las Vegas. Hra bude samozřejmě opět inspirována televizním seriálem. První případ vyřešíte nejdříve běhěm února, kdy je plánováné vydání. Block Breaker DeLuxe 2 Jedna z nejoblíbenějších her na mobilních telefonech se dočká pokračování. Velice obtížně se odhaduje, co lze v této hře ještě vylepšovat. Pravděpodobně se dočkáme nové grafiky, nových bonusů a možná ještě nějakých maličkostí. U tohoto titulu bylo předběžné datum vydání stanoveno na osmý den měsíce března.
Midnight Pool 2 Svých pokračování se dočká i známá série Midnight. Opět se budeme moci ponořit do perfektního kulečníku. Stejně jako u předešlých her si nějaký ten týden počkáme.
Midnight Bowling 2 Není-li kulečník zrovna Vaše silná stránka, můžete zkusit neméně zajímavý a kvalitní bowling. Hlavní otázkou zůstává, zda se i tentokrát dočkáme 3D zpracování. Nezbývá než doufat. Odpověď přinese už první čtvrtletí.
Midnight Darts Kromě inovovaných starších dílů série Midnight, se dočkáme i dvou novinek. V první z nich si pořádně zaházíme na terč. Perfektně k tomu poslouží šipky. Šipkové klání budeme možná moci uspořádat už během února letošního roku. Midnight Shufflepuck Série Midnight uzavírá titul s trošku podivným názvem, pod kterým si lze jen těžko něco představit. Ovšem stejně tak by se hra dala nazvat pojmem „Air Hockey“. To už zní určitě mnohem lépe. Rázem se ze hry stává zajímavý kousek, na který se já osobně docela těším. I datum vydání tohoto titulu se vešel do už tak nabitého prvního čtvrtletí. Jsi Chytřejší než páťák? O této oblíbené soutěžní hře jste na našem webu mohli dočíst již před několika dny. Zde máte možnost vidět oficiální trailer.
Questions Pour Un Champion Volně přeloženo: Otázky pro bojovníka. Bohužel žádné informace a obrázky zapříčinili, že nevíme zhola nic. Každopádně by se to mělo velice brzy změnit, jelikož i vydání této hry je plánováno na první kvartál 2008. Brother In Arms 3 – Hells Highway Akční střílečka, která vyjde současně s verzemi na ostatní herní platformy (PC, XBox 360, …). Jenže právě díky tomu se hra už několikrát odložila. Aktuálně platící datum vydání je přelom února a března 2008. ![]() New York Nights 2 Pokračování asi nejúspěšnějšího dílu z celé série Nights. Více informací o této hře naleznete v sekci Preview. Jen připomenu, že hra by měla v druhém čtvrtletí roku. ![]() Tak tím jsem skoro zakončili výčet chystaných her. Ptáte se proč skoro? Protože neoficiálně bylo představeno ještě několik dalších, nutno podotknout převážně erotických, titulů. Od výše uvedených her se liší tím, že nebyly oficiálně potvrzeny ani názvy her. Musíme tedy vzít na vědomí, že se názvy mohou do vydání hry ještě změnit. Sexy Poker
Sexy Casino Sexy Bowling Sexy Blocks Manga ![]() Sexy Sudoku Rage Of Knights Nightclub Tycoon Fighters Instincts Brain Booster Platinum Hearts Pokud si teď po přečtení článku, říkáte že jsem to teda sfoukl rychle, tak vězte, že se většině her budeme věnovat samozřejmě ještě jednou a jednotlivě. Jen co se nám do rukou dostanou nějaké nové informace či screeny, přispěcháme s podrobnějším preview. Po shrnutí všech doposud zmíněných her musím konstatovat, že se je i na co těšit. Sice chybí nějaká vyloženě pecka, ale vyrovnat se to snaží např. 3D K.O. Fighters či pokračování už osvědčených titulů. Kromě těchto titulů se dají i nějaké další i odhadnout. Některé hry totiž vycházejí s železnou pravidelností každý rok. Nepochybně se tak dočkáme nějaké závodní hry s vytuněnými kárami. Chybět nebude zcela jistě i další ročník hry Real Football. Pozadu nezůstanou i další sportovní hry, na které jsme si už za poslední roky poměrně navykli. Uvidíme jaký bude nakonec rok 2008 pro Gameloft. Osobně bych mu přál aby se nad sebou alespoň trošku zamyslel. Vždyť s jeho potenciálem by mohl dělat naprosto špičkové a bezkonkurenční hry. Nezbývá než doufat, že letošní rok s osmičkou na konci přinese více nových her…her, ke kterým se budeme dlouho vracet. | |
| Testování na: | Netestováno |
| Datum vydání: | Rok 2008 |
| Výrobce: | Gameloft |
| Přidal | Michal Pavlíček 26.01.2008 16:28 |
uzivatel 2539
|
SUPER |
|
________________________
Nokia N900 32GB
|
uzivatel 1157
|
ale se neví je si se jim to povede |
|
________________________
jsem člověk né kočka nebo pes a tak dále nepíšu dobré recenze ale jsem dobrý řečník
|
uzivatel 1157
|
gameloft hodně zapracuje vtom to roce |
|
________________________
jsem člověk né kočka nebo pes a tak dále nepíšu dobré recenze ale jsem dobrý řečník
|
admin 19517
|
http://www.capcommobile.com/description.php?ProductID=28 |
|
________________________
"Protiví se mi, co říkáš. Ale nasadím svůj život na to, abys to směl říkat."
Evelyn Beatrice Hall |
uzivatel 1610
|
A ještě - na oficiálních stránkách je "K.O. Legends" a ne "K.O. Fighters" |
|
________________________
Bav se jak nejvíc to jde!
Spát můžeš po smrti. |
| uzivatel
358
|
Pekný zoznam, len doplním, že Gameloft určite vydá aj hru Splinter Cell: ConViction |
uzivatel 1610
|
Já teda nechce nijak rypat, ale jsem si jistý, že Real Football 2008 už vyšel |
|
________________________
Bav se jak nejvíc to jde!
Spát můžeš po smrti. |
| uzivatel
33
|
its nice when u make ur own pics, or write the source of the pics... have a small rescept from other work kollegas!!! thanks |
|
________________________
No websites here! No Spam!
|
uzivatel 277
|
Tomu se nedá věřit nikdo neví jestli to vyjde ale beztak ne páč má gameloft ve zviku dělat hry do 1MB |
|
________________________
piratesxxl 4ever ;)
|
| uzivatel
210
|
to GeorgeLuz: co chces stiahnut? ved toto je preview hier ktore este ani nevysli :D
ale inac sa na tie hry celkom tesim, hlavne na ten biliard a BiA.. :) |
| uzivatel
120
|
ako mam stiahnut |