Zoopaloola – ICQ do třetice?

Mutace kuleční­ku známá z prostředí­ ICQ se dočkala mobilní­ho přepracování­. Půjde ve šlépějí­ch svých starší­ch a slavnější­ch kolegů? Nebo to byl jen zoufalý pokus o návrat na výsluní­ ze strany ICQ? Vše podstatné okolo této hry se dozví­te, budete-li čí

-->
Všichni určitě tuší­te oč jde, když se řekne ICQ. Populární­ komunikační­ program, který je využí­ván miliony lidí­ po celém světě.V dnešní­m multimediální­m světě by ale jen holý komunikační­ program moc velkou dí­ru do světa neudělal. Proto je ICQ vybaveno doplňkovými funkcemi. Většinou zábavnými. Setkáme se tedy i s různými hrami. A právě některé z nich se dočkaly mobilní­ konverze. Každý si nepochybně vzpomene na poměrně zábavnou hru Slide a Lama. Někomu se vybaví­ i méně častá multiplayerovka RPS – neboli kámen, nůžky, papí­r. Letos tuto dvojice rozšiřuje méně známá hra, která vystupuje pod názvem Zoopaloola.



Předem jsem se na hru docela těšil. Vidina slušné zábavy a možná i multiplayeru byla lákavá. První­ důležité okamžiky přináší­ už samo menu. Úsměv na tváři, který mi vykouzlila česká lokalizace, mi vzápětí­ odebí­rá chybějí­cí­ Bluetooth multiplayer. Záměrně jsem to konkretizoval na Bluetooth, protože tzv. Hot-Hand pří­tomen je. Jenže představa multiplayeru na jednom telefonu už ve mně v dnešní­ době velké nadšení­ nevzbuzuje. Po chvilce se smiřuji s tí­mto smutným faktem a jdu tedy hrát single. Ale jelikož dopřed vážně netuší­m, oč ve hře půjde, zamí­ří­m směr nápověda, kde si ihned osvojuji základní­ princip hry. Jedná se o jakousi mutaci kuleční­ku. Ale mí­sto kuleční­kových koulí­ budeme mí­t jakési žetony. A cvrnkat do nich budeme ničí­m. Alespoň jsem nic hmotného, co by hýbalo žetony ve hře nezahlédl.

Relativně spokojen, že ví­m do čeho se ří­tí­m, vstupuji do hry. Čeká mě výběr postavičky. Šestileté děcko by nad výběrem krásně malovaných postaviček jistě strávilo spoustu času, ale já jsem s výběrem hotov raz dva. Výběr stří­dá výběr a já si volí­m rozestavění­ žetonů v poli a obtí­žnost hry. Sláva, konečně jsem ve hře. První­ pohled ve mně budí­ pocit, že jednodušeji již herní­ prostředí­ udělat nešlo. Strohá hrací­ deska a na ni rozestavěno 10 žetonů. Okolí­ zeje prázdnotou. Zpětně též zcela nechápu výběr postavičky. Ta měla být vidět na mých žetonech. Ovšem ani na QVGA displeji ( 240x320 obrazových bodů ) od sebe jednotlivé postavičky rozeznáte jen stěží­. Co ve hře dělat pochopí­ každý během dvou, maximálně tří­ tahů. Vaší­m úkolem je sestřelit pomocí­ vlastní­ho žetonů žeton soupeřův Aby to nebylo až moc jednoduché, nemůžete stří­let kamkoliv chcete. Musí­te se trefit do jedné z šestice děr. Pokud se vám podaří­ vyházet všech pět soupeřových žetonů z pole, stáváte se ví­tězi. A hra vlastně končí­. Nic nového už nenabí­dne. Můžete si sice vybrat jinou postavu, změnit uspořádání­ žetonů, nebo navýšit obtí­žnost. Jsou to ale spí­še jen změny kosmetického rázu a zabaví­ maximálně na pár desí­tek minut. O slovo se hlásí­cí­ multiplayer, to už taky vzhledem k chybějí­cí­mu Bluetooth, také nevytrhne.



Všeobecně se ří­ká – do třetice všeho dobrého. Bohužel tentokrát to neplatí­. Předchozí­ dva tituly inspirované hrami z ICQ měly slušnou hratelnost a vlastně přinesly něco nového. Zoopaloola nic nového nepřináší­ a hratelnost je u ní­ téměř na bodu mrazu. Velice podprůměrná hra s odpoví­dají­cí­m hodnocení­m.
Verdikt: Celkové hodnocení:
Testování na: SonyEricsson K800i
Datum vydání: Únor 2008
Výrobce: Redbossgames / ICQ
Platforma: Java
Žánr: Desková
Přidal: Michal Pavlí­ček 12.02.2008 00:14
31 31

Komentáře
lagger   26.07.2008 12:26:35
uzivatel
1845Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele lagger
ked nemate co robit je to dobra hra
NaThUsKa   09.05.2008 21:29:46

uzivatel
240Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele NaThUsKa
Je to dobrý,ale teď už mě to moc nebaSmajlik
________________________
My mobil is Sony Ericsson W810i. Is best!
d3ff   14.04.2008 22:27:18

uzivatel
200Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele d3ff
celkem dobry, ale chtelo by to BT.
frenkyt   02.03.2008 20:23:32

uzivatel
6830Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele frenkyt
Bez bluetoothu to cloveka strasne rychlo omrzi
________________________
Aaaa uz mam novy fon :DD SE c702 .... super telfonik...slape ako hodinky.... a aj 3D java hry idu skvele :))) ... zatial ma poslucha nastastie :D
Zombiiiiie   22.02.2008 14:13:55

uzivatel
365Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele Zombiiiiie
Hej, hrát se to docela dá, ale mohly z toho vytřepat ví­c a taky tam mohly hodit BT multiplayer. Jo a prej má být nějaký Slide a Lama Deluxe, když sem se dí­val na screeny tak se grafika hlavně lam zlepšila a mají­ tam být 3 druhy her, tak doufám že udělají­ aji nějakou pěknou předělávku tohodle...
________________________
Sony Ericsson w580i is my best friend!!
dominikos92   19.02.2008 10:11:13
uzivatel
20Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele dominikos92
Otestováno na Nokia 6230
Michal Pavlí­ček   13.02.2008 21:14:16

admin
21794Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele Michal Pavlí­ček
No štouráš to jo :D Ale v podstatě máš pravdu no. Mělo to vyzní­t spí­š jako, že ano na ICQ je to slušná hra, bohužel to se nedá ří­ci o mobilní­ verzi :) .
________________________
Siemens C35i >> Siemens C65 - vyměněn zdarma za >> SonyEricsson K750i >> SonyEricsson K800i - vyměnen zdarma za >>> Sony Ericsson W705 >>> Nokia 5320 Xpress Music >>> Sony Ericsson W995 +HTC Incredible S + Samsung Galaxy Gio + Samsung Wave 3 + Sony Tablet S
BSGHelo   13.02.2008 20:33:40

uzivatel
490Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele BSGHelo
Re: Paulis...hele nechci rejt...ale ta věta mě rozesmála - Bohužel na ICQ je opravdu hratelná a zábavná.
To zní­, jako kdyby ti to přišlo škoda, že na ICQ to je dobrá hra :-D
Prudí­m, já ví­m :-D
________________________
Gameloft rulez
--
SE W810i
MS Pro duo SONY 4 GB
HPM 65
---
"War is forcing us all to become razors, because if we don’t we don’t survive—and then we won’t have the luxury of becoming human again."
-Admiral Helena Cain,commander of Battlestar Pegasus
Michal Pavlí­ček   12.02.2008 16:16:09

admin
21794Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele Michal Pavlí­ček
Bohužel na ICQ je opravdu hratelná a zábavná. To se o mobilní­ verzi ří­ci nedá.
________________________
Siemens C35i >> Siemens C65 - vyměněn zdarma za >> SonyEricsson K750i >> SonyEricsson K800i - vyměnen zdarma za >>> Sony Ericsson W705 >>> Nokia 5320 Xpress Music >>> Sony Ericsson W995 +HTC Incredible S + Samsung Galaxy Gio + Samsung Wave 3 + Sony Tablet S
ST1   12.02.2008 16:09:23

vip
11560Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele ST1
na ICQ je to nejlepší­ hra a myslim si že se na ní­ nedá moc co zkazit tak snad je dobrá i pro mobily
________________________
MOB History: Ericsson T10s (Eurotel) > Nokia 5110 (TM a už na furt) > Motorola V360 > Nokia N95 > Nokia 5800 XM Red > HTC TD2 (Topaz) > Motorola Milestone (TM -> VF)
Richard II.   12.02.2008 12:06:24

uzivatel
3215Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele Richard II.
Chtělo by to udělat přez bluetooth, takhle je to na prd...
________________________
Mám N81 8GB
nn95   12.02.2008 06:16:09
uzivatel
1520Groš Zobrazit všechny komentáře od uživatele nn95
Ten Zoopaloola je spracovanej dcela dobre... ted jsem si ho stahl :P
________________________
Nokia N95 + 2GB karta = Dokonalá Výbava :-)

PLS. kliknete na to.... (je to gldiatus)http://s13.gladiatus.cz/game/c.php?uid=23751
Celkem 12 příspěvků
Přidat komentář
Komentáře mohou psát pouze přihlášení uživatelé !!!
Možnosti
Další články od tohoto autora
Další zajímavé články

Scarface: Last Stand

Splinter Cell: Conviction

Piratesxxl tým v online turnají­ch hry Kora

Piratesxxl v sociální­ch sí­tí­ch

Partneři | Kontakt | RSS | Copyright © 2006-2009 Piratesxxl.cz
Nebankovní půjčky | Půjčky bez ručitele |Rychlý půjčky | idos | Průvodce půjčkami | Java hry | Nikee hry | Superhry | Java hry | 1mp3.cz | ING Konto